nr 1247 5045
Kaffekoppar
3 st, Meissen
Kondition: spricka/ sprickor, slitage, nagg
| Utrop: |
700 kr |
| Såld: |
300 kr |
måndag 8 april 2019 kl 18:30:43
| Tid |
Kund |
Bud |
5/4 11:22:15
Meissen1710 startades Europas första porslinsfabrik i Meissen.